"Хебър" победи "Чепинец" с 2:0

10.04.2017 0 558

ФК „Хебър“ спечели с 2:0 гостуването си на „Чепинец“/Велинград/. Пазарджиклии показаха по-добра игра и заслужено си тръгнаха с победа. Ст. треньорът на велинградчани Атанас Стоилов обеща максимум в играта на тима в предстоящите срещи.  Отборът на Чепинец допусна първа домакинска загуба през календарната 2017 г. Велинградският отбор, който води луда битка за спасение, отстъпи с 0:2 в областното дерби срещу гостуващия тим на Хебър (Пазарджик). Първата част завърши без голове. За сметка на това втората част започна с гол като на майтап в актива на гостите. Вратарът на Чепинец подцени атаката на Ангел Лачов, който в 47-та минута на срещата реализира и първия гол за „Хебър“. Вторият пък бе записан в последните секунди на даденото от съдята 4-минутно продължение от Цветан Павлов. Въпреки, че домакините нямаха право на грешка, допуснаха 2 гола в своята врата. Атанас Стоилов допълни, че в следващите срещи тимът ще покаже максимумът си, за да остане в трета югозападна лига през новия сезон.