5 медала за СК "Тонус-Спорт" от състезание в Сърбия

10.05.2017 0 385

5 медала от европейско първенство по карате шотокан спечелиха състезателите от СК ''Тонус-Спорт''. Състезанието се проведе в сръбския град Суботица, а в него участваха 6-ма състезатели от пазарджишкия клуб.

Направихме много добро представяне, успяхме да преборим конкуренцията и да завоюваме 5 медала, сподели треньорът на клуба Асен Василев.

При 8-9 годишните Асен Присадов завоюва 2 шампионски титли и стана европейски шампион в дисциплините ката и кумите.

Мартин Илиев е със сребърен медал в същата възраст, в дисциплина ката, но в друга техническа категория.

В дисциплина кумите при 10-11 г. бронзов медал завоюва Сами Дали. В същата дисциплина при мини кадети бронзов медал спечели за Радост Гогова.