Състезание по майсторско управление на велосипед в Долна баня

23.05.2017 0 363

В края на учебната година на спортната площадка на СУ "Неофит Рилски" в Долна баня ежегодно се провежда състезание по безопасност и култура на движението с решаване на тест и майсторско управление на велосипед.

В надпреварата тази година взеха участие общо 32 момичета и момчета от 2 до 8 клас. И докато малките се състезаваха по трасето, по-големите решаваха тестове. Без нито една грешка се представиха Димитър Методиев от 5 "а" клас и Антон Архангелов от 6 "а" клас.

По състезателното трасе с най-добро време и най-малко наказателни точки се представиха Георги Станоев от 2 клас, а при момичетата Петя Рашкова от 3 клас.

Победители при момчетата от 2 до 4 клас станаха Денислав Стефанов, следван от Кристиян Алексов и трети остана Велислав Архангелов.

При момчетата 5 - 8 клас победител е Антон Архангелов, втори остана Борислав Чобалигов и трети е Димитър Методиев.

Специални купи, медали и различни предметни награди за призьорите връчи директорката на Средното училище "Неофит Рилски" Петя Янева, а всички участници получиха по един голям шоколад.