Отборът на „Локомотив“(София) победи с 2:1 „Оборище“

07.08.2017 0 180

Домакинска загуба записа отборът на „Оборище“ в среща от третия кръг на Втора професионална лига. На стадион „Орчо войвода'' панагюрци отстъпиха с 1:2 на „Локомитив“(София).

Отборът на „Локомотив“ (София) откри резултата още в третата минута на мача след точно изпълнен пряк свободен удар от Николай Цветков. В началото на второто полувреме отборът на „Оборище“ получи право да изпълни дузпа и Петър Тончев изравни за 1:1. В следващите минути панагюрци се опитаха да променят резултата в своя полза, но вместо да отбележат гол получиха нов в своята врата. След една контраатака юношата на Левски Илия Димитров успя да вкара победното попадение за гостите в 78-та минута на мача. Така срещата завърши с победа с 2:1 за отбора на „Локомитив“(София).

Липсата на точен завършващ удар пред противниковата врата, а и малко късмет, попречиха на панагюрци да спечелят поне точка от мача. След тази загуба отборът на „Оборище“ се смъкна до 11-то място във временното класиране, а Локомотив(София) е първи.

В следващия кръг панагюрци ще гостуват на отбора на ''Нефтохимик'' (Бургас).