Децата на Левски (Паталеница) загубиха с 0:1 от Локомотив - 1 (Пловдив)

13.11.2017 0 447

Детският тим на Левски (Паталеница) загуби от първия тим на Локомотив (Пловдив). Въпреки че до края на срещата децата на старши треньора Стоил Фърцов не отстъпваха на гостите, малшанс доведе до крайния резултат 0:1. Срещата се игра на стадион “Васил Левски” в село Паталеница.

В оспорван мач от 11-тя кръг на първенството “Пловдив - център” за деца, родени през 2005 година тимът на Левски (Паталеница) допусна минимална загуба с 0:1 от първия тим на “Локомотив” (Пловдив). „Черно-белите“ успяха да измъкнат трудно трите точки.

Единственото попадение в срещата бе реализирано от Кристиян Орманов в 15-та минута. След победата възпитаниците на треньора Иван Терзийски се изкачиха на второ място в класирането с актив от 30 точки.

Тимът на Левски (Паталеница) се нарежда на четвърто място с актив от 24 точки. Въпреки загубата, треньорът Стоил Фърцов заяви, че е доволен от показаната от неговите момчета игра.

Фърцов открои играта на Мариян Иванов, Николай Петров, Костадин Велчев и Кристиян Янакиев. В следващия кръг за детския тим на Левски (Паталеница) предстои гостуване на ФК “Раковски 2011” в Пловдив.

В последния мач за сезона тимът на Паталеница посреща децата на ФК “Асти” - Хасково.